
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 8 - Jul 13
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Mutsen en wanten hakenVan piepklein tot heel groot: met de patronen uit Mutsen en wanten haken van Sascha Blase Van Wagtendonk haak je de leukste winteraccessoires voor jong en oud. Komende winter steel jij de show met een van de creaties uit Mutsen en wanten haken van Sascha Blase Van Wagtendonk! Het nieuwste boek uit de A la Sascha serie staat boordevol unieke haakpatronen voor heerlijk warme mutsen en wanten in verschillende maten. Ze zijn gehaakt met relifstokjes en
Van piepklein tot heel groot: met de patronen uit Mutsen en wanten haken van Sascha Blase-Van Wagtendonk haak je de leukste winteraccessoires voor jong en oud.
Komende winter steel jij de show met een van de creaties uit Mutsen en wanten haken van Sascha Blase-Van Wagtendonk! Het nieuwste boek uit de A la Sascha-serie staat boordevol unieke haakpatronen voor heerlijk warme mutsen en wanten in verschillende maten. Ze zijn gehaakt met reliëfstokjes en daardoor dik en zacht. Zoals je gewend bent van Sascha zijn ook deze patronen heel duidelijk beschreven en voorzien van patroontekeningen. Aan de slag met je winterse accessoires!
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy